Меблева фабрика «Стайл Груп Україна» з 2004 року виробляє сучасні, надійні, практичні і багатофункціональні м'які меблі, які створюють  ідеальні умови для повсякденного життя, ефективної роботи та комфортного відпочинку.

Стиль і вишуканий дизайн створюваних нами моделей є відображенням інтересів і побажань численних покупців. Дотримуючись актуальним  вимогам функціональності, практично всі наші вироби ми оснащуємо надійними механізмами, що дозволяють легко трансформувати дивани та крісла в зручне положення для відпочинку.

Перевага наших меблів заснована на використанні якісних матеріалів і комплектуючих, а також на застосуванні сучасних технологій, завдяки яким вся наша продукція відрізняється винятковими експлуатаційними властивостями і успішно конкурує з аналогами і по дизайну, і за якістю.

Індивідуальність обраної моделі можна підкреслити завдяки величезному вибору оббивних матеріалів різноманітних кольорів і малюнків, які допоможуть уникнути звичних штампів і створити свій неповторний інтер'єр.

Завдяки безперервної і плідній роботі дослідної та перспективної команди дизайнерів і технологів компанії «Стайл Груп Україна», ми маємо можливість постійно розширювати асортимент вироблених меблів, втілюючи в життя самі неординарні ідеї і рішення.