Про компанію

Меблева фабрика "Стайл Груп Україна" з 2004 року робить сучасні, надійні, практичні та багатофункціональні м'які меблі, які створюють ідеальні умови для повсякденного життя, ефективної роботи і комфортного відпочинку.

Більше 10 років ми вивчаємо не тільки вітчизняний, а й світовий ринок меблів, аналізуємо і втілюємо в життя останні віяння і тенденції меблевої індустрії, тому наша продукція успішно конкурує з аналогами по дизайну і якості.

Високий рівень надійності меблів "Стайл Груп Україна" базується на використанні якісних матеріалів і комплектуючих, а також на застосуванні сучасних технологій, завдяки яким усі наші меблі відрізняються винятковими експлуатаційними властивостями.

Продукція меблевої фабрики "Стайл Груп Україна" - це величезний вибір найрізноманітніших конструкцій і колірних варіацій меблів, завдяки яким можна з легкістю облаштувати будинок, квартиру або іншого роду приміщення будь-якого планування і складності.

Завдяки зручному дизайну і концепції, які дозволяють швидко і легко орієнтуватися по сайту, переходити по розділах, вивчаючи інформацію про продукцію меблевої фабрики "Стайл Груп Україна", у Вас не займе багато часу і не складе труднощів підібрати необхідний асортимент меблів.

Компанія "Стайл Груп Україна" проводить найлояльнішу цінову політику, грунтовану на співпраці з постачальниками меблевих комплектуючих і оббивних матеріалів високої якості на рівні оптових постачань за цінами виробників.

Вибраний асортимент меблів Ви можете сплатити у будь-якому банку, згідно виставленого нашими менеджерами рахунку на оплату. Право власності на меблі переходить до замовника з моменту стовідсоткової оплати її вартості.

Відвантаження меблів покупцеві в обов'язковому порядку супроводжується паспортом виробу і гарантійним талоном, що надає право гарантії на виріб не менше 12 місяців з моменту придбання.

Доставка виробів здійснюється  кур'єрською або експедиторською службою, при цьому відповідальність за збереження меблів до моменту передання замовлення покупцеві, несе перевізник.

При здійсненні доставки компанія "Стайл Груп Україна" за рахунок власних засобів оформлює страховку на меблі, що перевозяться, в цілях відшкодування збитку, нанесеного перевізником при виникненні страхового випадку.

Меблева фабрика "Стайл Груп Україна" не лише заявляє про гарантії, але і виконує гарантійні зобов'язання по усій продукції, а також забезпечує довічне післягарантійне обслуговування упродовж усього терміну експлуатації виробів.

Компанія "Стайл Груп Україна" ретельно контролює якість продукції, що виготовляється, забезпечуючи тим самим своїм покупцям широту вибору, зручність, надійність, престиж, економію коштів, сил, часу, і звичайно ж задоволення від купівлі.

Чим старшою стає Компанія, тим впевненіше вона завойовує ринок меблів, зміцнюючи свою репутацію фахівця сучасних технологій виробництва, оптових продажів і післяпродажного обслуговування.

Фабрика меблів "Стайл Груп Україна" - ми робимо Ваш відпочинок комфортним, а будинок затишним.