Умови для дилерів

Основне завдання меблевої фабрики "Стайл Груп Україна" створити максимальний затишок і комфорт для споживача, задовольняти запити найвимогливіших покупців завдяки асортименту меблів, що постійно розширюється, індивідуальному підходу до клієнтів і багаторічного досвіду співробітників компанії.

Постійна система знижок та акційних пропозицій, гарантійне і післягарантійне обслуговування, якісна продукція, гідний сервіс, відмінна ціна - все це для того, щоб Ви залишилися задоволені нами і кожен раз, повертаючись до компанії «Стайл Груп Україна» знаходили для себе щось нове і цікаве.

Стати нашим дилером або торговим представником може не лише велика фірма з досвідом роботи на меблевому ринку України, але і молода команда, що тільки робить перші кроки в цій області!

Ставши нашим представником, Ви отримаєте можливість створити сучасний високоприбутковий бізнес в своєму регіоні, який довгі роки буде приносити гарний прибуток!

Запрошуємо до співпраці дилерів, меблеві салони і магазини. Пропонуємо вигідні умови по оптовій торгівлі меблями для тих, що бажають розширити асортимент товарів, що продаються, що дозволить створити приплив нових клієнтів і збільшити об'єми продажів по існуючих позиціях.

Компанія «Стайл Груп Україна» - це відмінне співвідношення ціни і якості, широкий асортимент меблів, найкоротші терміни виготовлення замовлень, дотримання держстандартів, санітарно - гігієнічні висновки на продукцію і матеріали, стенди зі зразками оббивних тканин, рекламні каталоги, інформаційні буклети та повний комплект супроводжуючих документів.

Кілька кроків до успіху з меблевою фабрикою «Стайл Груп Україна».

1. Розгляньте увесь асортимент продукції, представлений на офіційному сайті меблевої фабрики "Стайл Груп Україна" і складіть список моделей, що найбільш зацікавили Вас.

2. У розділі «Умови для дилерів» ознайомтеся з можливими варіантами співпраці і виберіть найбільш прийнятний. На цій же сторінці знайдіть активні посилання: прайс-лист на продукцію і чохли; таблицю оббивних тканин; таблицю порівняльних характеристик меблів; опис наповнення виробів; договір купівлі-продажу; гігієнічний висновок на продукцію.                                                                                                                                          Проаналізуйте отриману інформацію і складіть перелік питань, що цікавлять Вас.

3. Зв'яжіться з відділом збуту компанії «Стайл Груп Україна» і отримаєте кваліфіковану консультацію менеджерів по додатковими питаннями.            Наші співробітники із задоволенням Вам допоможуть, а також підкажуть перелік і основні варіанти оббивки виробів, що користуються найбільшою популярністю у Вашому регіоні.

4. Вибравши необхідний асортимент продукції меблевої фабрики «Стайл Груп Україна» і визначившись з оббивкою виробів, надішліть замовлення із зазначенням кількості виробів, їх оббивки, наявності подушок, а також Вашого контактного номера телефону та реєстраційних документів для оформлення договору купівлі-продажу на електронну адресу фабрики  (яка вказана на сайті).

5. Після обробки замовлення менеджерами відділу збуту Вам буде вислана рахунок-фактура, сплатити який Ви можете у будь-якому зручному для Вас банку. Замовлення передається на виготовлення після вступу не менше 50% передоплати на розрахунковий рахунок компанії "Стайл Груп Україна". Терміни виготовлення замовлення не більше 14 робочих днів з моменту вступу передоплати. По готовності замовлення менеджери компанії зв'яжуться з Вами і погодять дату доплати, а також умови доставки продукції. Право власності на меблі переходить до замовника з моменту стовідсоткової оплати її вартості.

6. Відвантаження меблів покупцеві в обов'язковому порядку супроводжується паспортом виробу і гарантійним талоном, що дає право гарантії на виріб не менше 18 місяців з моменту придбання. Доставка виробів здійснюється кур'єрською або експедиторської службою, при цьому відповідальність за збереження меблів до моменту передачі замовлення покупцеві, несе перевізник:

- Доставка догрузом:                                                                                                                                                                                                    експедиторської службою приймається Ваше замовлення в транспорт, який йде з основним вантажем, через Ваш населений пункт, при цьому можлива адресна доставка, а вивантаження меблів з транспортного засобу здійснюється силами одержувача. (Один з поширених способів доставки в невеликі населені пункти).

- Доставка кур'єрською службою:

«Делівері» www.deliveri-auto.com; «Нова пошта» www.novaposhta.ua
(Найбільш вигідні умови у Делівері: недорого, оперативно і без проблем).

При здійсненні доставки компанія "Стайл Груп Україна" за рахунок власних засобів оформляє страховку на меблі, що перевозяться, в цілях відшкодування збитку, нанесеного перевізником при виникненні страхового випадку. При отриманні замовлення обов'язково необхідно:
- звірити відповідність інформації, зазначеної в бланку замовлення, з асортиментом і кількістю доставленого товару;

- переконатися в цілісності упаковки меблів, а в разі її пошкодження перевірити вміст на предмет наявності дефектів елементів меблів;

- оформити всі документи, надані Вам разом із замовленням і екземпляри компанії «Стайл Груп Україна» протягом 7 календарних днів, з моменту отримання надіслати поштовим листом на адресу компанії, вказаний в договорі купівлі-продажу.

7. Меблева фабрика "Стайл Груп Україна" не тільки заявляє про гарантії, а й виконує гарантійні зобов'язання по своїй продукції, а також забезпечує післягарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації виробів. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон меблевої фабрики «Стайл Груп Україна», яким підприємство гарантує якість меблевої продукції і несе відповідальність за несправності, що виникли з його вини протягом гарантійного терміну експлуатації виробів.

Покупець має право протягом 14 днів з моменту придбання обміняти на аналогічну або повернути придбані меблі, якщо вона не відповідає формі, кольором, розмірами, зазначеним в бланку замовлення на виготовлення меблів, а також з інших причин не може бути використана за призначенням.

Не допускається повернення продукції, виготовленої по індивідуальному замовленню покупця в якому вносилися зміни від стандартного зразка, (габарити, фурнітура, комплектність, наповнення, структура або колір матеріалу), при цьому вказані зміни виконані і співпадають з параметрами, вказаними замовником у бланку замовлення меблів.

Гарантія не поширюється на дефекти, що виникли в результаті неправильного зберігання або експлуатації виробів, а також на природний знос меблів. Право на виконання гарантійного обслуговування втрачається у випадках:

- закінчення терміну гарантії;

- невиконання умов експлуатації;

- наявність на виробі механічних ушкоджень;

- перевищення допустимих навантажень;

- нецільового використання;

- використання неякісних засобів по догляду за меблями;

- нанесення збитку виробу внаслідок обставин непереборної сили (стихія, пожежа, повінь, нещасний випадок і так далі)

- якщо є присутніми дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу, і унаслідок яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, по яких на меблі була понижена ціна реалізації.

Складки на облицювальному матеріалі, які з'являються після зняття навантаження і зникають внаслідок розгладження їх рукою, не є дефектом згідно п.227 ГОСТ 19917-93 "Меблі для сидіння і лежання.

З метою постійного удосконалення продукції відповідно до вимог меблевого ринку і згідно чинного законодавства меблева фабрика                        "Стайл Груп Україна" залишає за собою право вносити зміни в конструкцію представлених моделей, не змінюючи їх загальних характеристик.                   Для забезпечення максимального терміну служби виробу необхідно дотримуватися правил експлуатації меблів :

- купуючи виріб, переконайтесь, що він відповідає передбачуваному навантаженню;

- бережіть меблі від впливів вологи і гарячих предметів;

- навантаження на область підлокітників не повинне перевищувати 70 кг;

- при експлуатації виробу в розкладеному виді мають бути задіяні усі опорні елементи, передбачені конструкцією;

- збереження тканини і застібки "блискавка" забезпечується умовами користування;

- усі види ремонту меблів повинні робитися кваліфікованими фахівцями.

Компанія "Стайл Груп Україна" ретельно контролює якість продукції, що виготовляється, забезпечуючи тим самим своїм покупцям широту вибору, зручність, надійність, престиж, економію коштів, сил, часу і, звичайно ж задоволення від купівлі.

Умови взаємин з меблевою фабрикою «Стайл Груп Україна», залежать від обраної клієнтом форми спільної діяльності. Існує кілька варіантів співпраці:

1. Реалізація меблів виробництва «Стайл Груп Україна» з використанням виставкових зразків меблів на власних або орендованих партнером торгових площах.

- В даному випадку партнер нашої компанії має можливість отримати постійну знижку в розмірі 25% від базової ціни, зазначеної на офіційному сайті меблевої фабрики «Стайл Груп Україна» на весь асортимент виробів, придбаних протягом усього періоду спільної діяльності, за умови покупки комплекту виставкових зразків меблів на суму не менше 500 у.о. Додатково клієнту поставляються на безоплатній основі стенди зі зразками оббивних тканин, рекламні каталоги, інформаційні буклети та повний комплект супровідної документації.

- При замовленні виставкового комплекту меблів на суму від 1000 у.о. клієнт має можливість скористатися послугою розстрочки оплати за виставкові зразки на 30 календарних днів за умови 50% передоплати від вартості виставкового комплекту, аналогічно знижка на придбану виставку складе 25% від базової ціни.

Після закінчення 30 календарних днів необхідно доплатити решту суми за виставкові зразки, при цьому клієнт може повернути незатребувану частину виставки в упаковці,  що гарантує збереження меблів на фабрику за умови, що виставкові вироби не виготовлялися за індивідуальним замовленням клієнта, а поставлялися на виставку в стандартній комплектації в базової оббивці виробника.

При поверненні зразків меблів клієнту повертається його передоплата за товар, що повертається. Транспортні витрати по поверненню меблів на фабрику «Стайл Груп Україна» оплачує клієнт.

2. Реалізація меблевої продукції компанії «Стайл Груп Україна» на постійній основі без використання виставкових зразків меблів.

- У цих умовах партнер меблевої фабрики «Стайл Груп Україна» має можливість купувати меблі з постійною знижкою в розмірі 20% від базової ціни, зазначеної на офіційному сайті компанії «Стайл Груп Україна» на весь асортимент виробів, придбаних протягом усього періоду спільної діяльності. Додатково клієнтові надаються на безоплатній основі рекламні каталоги, інформаційні буклети та повний комплект супровідної документації. Умови поставки стендів зі зразками оббивних тканин обговорюються додатково з менеджерами компанії.

3. Реалізація продукції меблевої фабрики «Стайл Груп Україна» оптовим клієнтам по одноразовим замовленням.

- Клієнт компанії має можливість придбати меблі зі знижкою від базової ціни, зазначеної на офіційному сайті меблевої фабрики «Стайл Груп Україна» в залежності від суми одноразової замовлення:

замовлення від 500  у.о.                        - 5%  знижка від базової ціни.

замовлення від 1000  у.о.                      - 10% знижка від базової ціни.

замовлення від 2000  у.о.                      - 15% знижка від базової ціни.

замовлення від 3000  у.о.                      - 20% знижка від базової ціни.

замовлення від 5000 у.о.                       - 25% знижка від базової ціни.


Документація використовувана для спільної діяльності меблевою фабрикою "Стайл Груп Україна":

- Договір купівлі-продажу;

- Рахунок - фактура;

- Прайс лист №1, прайс лист №2, прайс лист чохли;

- Таблиця категорій оббивних тканин;

- Таблиця наповнення виробів;

- Порівняльна характеристика меблів.